6 Übersetzungen
Neue Wörterbuch-Abfrage: Einfach jetzt tippen!

Anwendungsbeispiele Bulgarisch
  • Нарушението на това правило може да доведе до получаване на жълт картон.
  • Във футбола съдията показва жълт картон, за да се покаже, че даден играч бива предупреден официално.
  • (като титуляр, играейки 68 минути и получавайки жълт картон), когато Атлетико печели срещу Барселона с 4 – 2.
  • Изгонен е в 85-ата минута след втори жълт картон за оспорване на съдийско решение.
  • Вратарят Лилчо Арсов получава втори жълт картон и съответно червен след фаул срещу Георги Иванов в 88 минута.

• Първите му 31 мача от Бундеслигата завършват без жълт картон.
  • Помага на отбора в 1/4 финалните срещи срещу Бенфика и първата срещу Барселона, но получава жълт картон във втора среща с каталунците и пропуска финала в Мюнхен.
  • Напротив не само че получава 12 червени картона в кариерата си, но и държи рекорда за най-бърз жълт картон само 3 секунди след началото на мача.
  • е наказан да не играе футбол 1 година, въпреки че по време на мача получава единствено жълт картон.
  • Следва участващия в Шампионската лига столичен отбор Херта Берлин, който е победен с 2:1 след продължения, въпреки че майнцкият клуб доиграва срещата с 9 души след втори жълт картон на Юрген Клоп и червен на Марсио Родригеш.

• Целият аржентински отбор протестира и загражда съдията, но той показва жълт картон на Тролио.
  • Играчи, които получат жълт картон в два мача, биват наказани за един мач.
  • През 36-а минута Мирослав Клозе е изгонен след 2-ри жълт картон, а [...] губи изненадващо с 1 – 0.