6 Übersetzungen
Neue Wörterbuch-Abfrage: Einfach jetzt tippen!

Anwendungsbeispiele Ukrainisch
  • Під час сцени з торнадо прибиральник слухає футбольний матч у навушниках.
  • Так, 7 червня відбувся перший футбольний матч новоствореної команди «Старт» хлібозаводу № 1, яка грала з командою збройних сил Німеччини.
  • 27 червня 2009 року у Червонограді проведено футбольний матч пам'яті Ігоря Пилипчука, який організував його брат Павло.
  • Футбольний матч складається з першого тайму 45 хвилин та другого тайму 45 хвилин із 15-хвилинною перервою між ними. Після перерви команди міняються воротами.
  • 29 червня 1906 року зафіксовано перший футбольний матч у Стрию.

• Цей матч увійшов в історію, як перший офіційний футбольний матч в історії незалежної України.
  • Дер Класікер — футбольний матч між дортмундською «Боруссією» і мюнхенською «Баварією».
  • Перший футбольний матч Уельсу на стадіоні «Мілленіум» відбувся 29 березня 2000 року проти Фінляндії.
  • футбольний матч між двома італійськими клубами з міста Мілана — «Міланом» та «Інтернаціонале».
  • Перший футбольний матч було зіграно 13 серпня.

• ... , "арбі́тр") — людина на полі, покликана стежити за тим, щоб футбольний матч проходив відповідно до правил і має для цього відповідні повноваження.
  • У 1935 році на ньому відбувся перший футбольний матч: збірна Одеси — збірна СРСР (0:0).
  • 17 серпня 1941 року в Грубешові відбувся футбольний матч між українською командою «Червень» місцевого спортивного товариства і збірною командою німецьких військових частин.
  • У цей день відбулися змагання з багатьох видів спорту, але головною подією став футбольний матч, в якому зустрічались чеська «Славія» та футбольна команда київського спортивного гуртка «Старт».
  • Видатним є футбольний матч Англія — Угорщина (1953).

• 8 серпня 2018 року на стадіоні села відбувся футбольний матч пам'яті загиблого в зоні проведення АТО Дмитра Оверчука зі Шкарова, який служив у 30-й механізованій бригаді ЗСУ.
  • Не зважаючи на молодий вік, він вражав усіх не тільки начитаністю і широким знанням світової літератури, але й знанням точних наук — складних правил квантової механіки, кібернетики; міг говорити про останній футбольний матч чи найновіший закордонний фільм.